לא כדאי לפספס
שריפת שומן ושינה – מה הקשר ביניהם?

שריפת שומן ושינה – מה הקשר ביניהם?

סוד קטן שיעזור לך להיפטר מהשומן הבטני.

ידעת ששינוי ממש קטן לפני שאת הולכת לישון יכול לסייע לך לשרוף יותר שומן ?

אם את מנסה לרדת במשקל ולהיפטר מהשומן העיקש בבטן, יש טריק אחד פשוט שאת יכולה להשתמש ממש לפני השינה שמבטיח לך להאיץ את שריפת שלך, לשפר את איכות שינה שלך ולהכפיל את האנרגיה שלך לקראת יום המחר.

לא מדובר על אוכל ולא על תוסף תזונה כזה או אחר אלא על משהו מאוד פשוט וחינמי.

אני באמת מאמין שהתעלמות מהטקס הזה יכולה להקשות עליך לרדת במשקל.

בלי דיבורים, בלי טלוויזיה, בלי אור, בלי הנייד לידך ובלי מחשבות. רק את והסמיכה

בלי דיבורים, בלי טלוויזיה, בלי אור, בלי הנייד לידך ובלי מחשבות. רק את והסמיכה

שלב 1

 ממש לפני השינה קחי דף ורשמי את 5 המטלות החשובות ביותר שאת רוצה להספיק לעשות מחר. הרבה פעמים לפני השינה המוח שלנו מתחיל להריץ את כל המחשבות מה עלינו לעשות מחר, איך נעשה את זה ועוד ועוד מחשבות שמעלות אצלנו חששות ופחדים.

כאשר את מעלה את המחשבות על נייר רמת החרדה והחשש יורדות פלאים. מעבר לזה זה מאפשר לך לנקות את המוח שלך ממחשבות לא רצויות שיכולות להפריע לך לישון כמו שצריך.

ידוע ששינה בלתי רציפה או לא איכותית יכולה להזיק לבריאות, לגרום להתפתחות מחלות שונות כמו לחץ דם או סוכרת ולהשמנה בשל פגיעה באיזון ההורמונאלי ולכן הטקס הזה יכול לסייע לך פלאים לישון טוב יותר.

שלב 2

סדרי את הרשימה של 5 המטלות ליום המחר (שוב רק 5 מטלות לא יותר ולא פחות ) מהחשוב והקשה ביותר למטלה הפחות חשובה והקלה יותר. זה יאפשר לך ביום המחרת לקום עם אנרגיה ויכולת מיקוד ולנצל את היכולות שלך כדי לצלוח מטלות חשובות תחילה ומטלות פחות חשובות לאחר מכן. מעבר לזה גם כאן זה יוריד לך את מפלס החרדה ממש לפני השינה.

"שינה בלתי רציפה או לא איכותית יכולה להזיק לבריאות"

"שינה בלתי רציפה או לא איכותית יכולה להזיק לבריאות"

שלב 3 ואחרון

 עשי תרגיל שלך דמיון מודרך, מדיטציה, תרגול נשימות או כל דבר אחר שיכול לסייע לך להירגע ממש לפני השינה (אני למשל אוהב לשתות תה קמומיל מרגיע) ופשוט גשי לישון. בלי דיבורים, בלי טלוויזיה, בלי אור, בלי הנייד לידך ובלי מחשבות. רק את והסמיכה.

חץ

בא לך להיפגש איתי?מבטיח לעזור לך לרדת במשקל – לחצי כאן כדי  לקבל הנחה על פגישת היעוץ איתי בקליניקה

*גם אני שונא ספאם, בכל רגע שתרצי תוכלי לצאת מרשימת הדיוור.

סגור לתגובות.

Scroll To Top